AVANT GARDE HOTEL

AVANT GARDE HOTEL

www.avantgardecollection.com

reception@avantgardecollection.com

Tel:02123370444

İki kıta üzerinde kurulan bir dünya şehrinde, İstanbul’un dinamizmi ve sonsuz romantizmiyle dünya evine sevdiklerinizle girmenin büyüsü, Avantgarde Hotel’in size özel, ayrıcalıklı yorumlarlasunacağı muhtesem bir düğün gecesinde gizli.

İstanbul'da düğün gecenizi en lezzetli özgün menüler ve şık bir düğün pastasıyla konuklarınız için de unutulmaz hale getirebilirsiniz. En lezzetli menüler ve özenle hazırlanmış düğün pastanız bunu sizin için yapacaktır. Tecrübeli mutfak ekibimizin tercihleriniz doğrultusunda hazırlayacağı benzersiz aperatifler ve zengin içki seçenekleri ile yaşamınızdaki yeni başlangıcı en tatlı haliyle ölümsüzleştirebilirsiniz. Düğün gecenizi, metropolü gözleyen El Cielo Terrace Lounge’ta dostlarınızla açık havada yudumlayacağınız son bir kadehle noktalayabilir, sabahın ilk ışıklarıyla kayıtlara geçen evliliğinizin ilk gününde, The Buffet Restaurant’ın açık büfe kahvaltısında aşkınıza giden yolu özgür bırakabilirsiniz.

Grandioso Ballroom

En özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştüreceğiniz düğün gecenizi, dilediğiniz gibi hayat vereceğiniz Grandioso Ballroom’da doyasıya kutlayabilirsiniz. Grandioso balo salonu, tüm davetlilerle birlikte nefesleri tutacak müstakbel gelin ve damadı büyük bir heyecanla bekliyor olacak...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !