Düğün Mekanları-Tarihi Mekanlar

Tarihi Mekanlar

 

Adile Sultan Sarayi- Kandilli www.adilesultan.org Tel: 02163322333 ISTANBUL ANADOLU YAKASI 

Antik Hotel www.antikhotel.com www.antikhotel.com Tel:02126385858 İSTANBUL AVRUPA YAKASI


Ajia Hotel-Ahmet Rasim Pasa Yalisi- Kanlica www.ajiahotel.com  Tel:02164139300 ISTANBUL ANADOLU YAKASI

Beltur Köskleri www.beltur.com.tr Tel: 02164446644 ISTANBUL ANADOLU YAKASI


Binbirdirek Sarnici www.binbirdirek.com  Tel:02125181001 ISTANBUL AVRUPA YAKASI
 

Bosphorus Palace Hotel-Debreli Ismailpasa Yalisi  Tel:www.bosphoruspalace.com 02164220003 ISTANBUL ANADOLU YAKASI 
 

Çadir Kösk www.beltur.com.tr  Tel:02122589020 ISTANBUL AVRUPA YAKASI 


Çamlica Köskleri www.beltur.com.tr Tel: 02164284696 ISTANBUL ANADOLU YAKASI

Çiragan Palace Kempinski  www.ciragan-sarayi.kempinski.com Tel: 02123264646

Esma Sultan Yalisi www.themarmarahotels.com  Tel:02122514696 ISTANBUL AVRUPA YAKASI 
 

Feriye - Ortaköy www.feriye.com  Tel:02122272216 ISTANBUL AVRUPA YAKASI 
 

Feshane - Eyüp www.feshane.com.tr  Tel:02125017326 ISTANBUL AVRUPA YAKASI 
 

Fuatpasa Yalisi www.fuatpasa.com.tr  Tel:02122429860 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

 Galata Kulesi www.galatatower.net  Tel:02122938180 ISTANBUL AVRUPA YAKASI


Hidiv Kasri www.beltur.com.tr Tel: 02164250603 ISTANBUL ANADOLU YAKASI

Kariye Otel www.kariyeotel.com  Tel:02125348414 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Kiz Kulesi www.kizkulesi.com.tr Tel:02163424747 ISTANBUL ANADOLU YAKASI


Malta Köskü www.maltakosku.com  Tel:02122589493 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Milli Saraylar www.millisaraylar.gov.tr  Tel:ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Pembe Kösk www.beltur.com.tr  Tel:02122295038 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Pierre Loti Tesisleri www.atalartur.com  Tel:02124971313 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Sait Halim Pasa Yalisi www.saithalimpasa.com  Tel:02122230566 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Sari Kösk www.beltur.com.tr Tel: 02122295038 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Sultan Sarnıç www.sultansarnic.com Tel:02125210720 İSTANBUL AVRUPA YAKASI
 

Turing Sarniç www.ayasofyakonaklari.com  Tel:02123282000 ISTANBUL AVRUPA YAKASI


Yerebatan Sarnici www.yerebatansarnici.com Tel:02125221259 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Yusuf Pasa Konagi www.yusufpasakonagi.com  Tel:02124580001 ISTANBUL AVRUPA YAKASI
 







 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !