Nossa Costa

 

NOSSA COSTA ATAKÖY MARİNA

www.nossacosta.com

info@nossacosta.com

T: 0212 560 17 17 - 560 27 27

M: 0533 308 18 18

F: 0212 560 22 23

İstanbul - Türkiye

 NOSSA COSTA, TÜRKİYE’NİN İLK 5 yıldızlı, Altın Çıpa Ödüllü Marina‘sında, İstanbul’un merkezinde fakat karmaşasından uzak Deniz ve iyot kokusunu en derin hissedeceğiniz bir konumdadır.

Üç tarafı çevreleyen Deniz, yeni dekoru, Havuzu, Bar’ı, Cafe’si, Restaurant Bahçe ve By Balıkçı 360’ı ile İstanbullulara kapılarını açtı.

Tadına doğamayacağınız enfes mönüleriyle hem göz hem damak zevkini aynı anda hissedeceğiniz, yenilenmiş dekoru, servisi ve size özel hizmetleriyle elit bir mekan Nossa Costa. Yakında vazgeçilmezler listenizin en başında yer alacağına eminiz.

Ataköy Marinada, 360 derece denizi arka planınıza alarak, size özel mönü, süsleme detayları ile en özel gününüzde hayallerinizdeki mükemmelliği yaşayabilirsiniz.

DAVET VE ORGANİZASYONLARA ÖZEL İMZA

Nossa Costa’nın 700 kişilik havuz başı 250 kişilik bahçe bölümü 150 kişilik alacart bölümü 80 kişilik cafe 40 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Deniz üzerinde 360 derece yer alan konumuyla, denizle iç içe ve mükemmel bir manzaraya sahip Nossa Costa özel davetlerinde aranan ve trend mekanı olacaktır.

Profesyonel ekibimiz, dünya mutfaklarından ve deniz ürünlerinden seçme mönülerimiz, kendinizi misafir hissedeceğiniz sıcak ortamda organizasyonlarınızı, davetlerinizi ve toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kongre Seminer Bayii Toplantıları organizasyonlarınızda,Ürün Tanıtımı ve Lansman Organizasyonlarınızda,Onur Gecesi ve Kuruluş Yıl dönümü Kutlamaları ve Organizasyonlarınızda,Gala Yemeği Organizasyonları ve Tıp Balosu Organizasyonlarınızda, Özel Yemekli Organizasyonlarınızda,Personel Kutlamaları Organizasyonlarınızda,Şirket İçi Eğitim Semineri organizasyonlarınızda,Piknik Organizasyonlarınızda,Mezuniyet ve Kep Töreni Organizasyonlarınızda,Konser Organizasyonlarızda,Basın Toplantılarınızda,Dernek Seçim Çalışmaları organizasyonlarınızda,Spor Klüpleri Konaklama organizasyonlarınızda,Kamp ve Spor Müsabakaları organizasyonlarınızda, ulusal & uluslararası kongreler,Bayii toplantısı organizasyonlarınızda,Vakıf ve dernek toplantılarınızda hizmetinizdeyiz.

Kurumsal organizasyonlarınız için en uygun hizmeti almak istiyorsanız Sizleri Mekanımıza bekliyoruz

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !