PİNHAN-KÜÇÜKYALI

PİNHAN RESTAURANT-KÜÇÜKYALI

www.pinhan.com.tr

Tel:02165186767

pinhan@pinhan.com.tr

Anadolu yakasının en rağbet gören mekanlarından. Özellikle de bayanlara özel geceler düzenlenmesi sebebiyle, ister kız kıza olalım rahat edelim diyenlere, ister muhafazakar kesimden genç kadınlara hitap edebilecek bir eğlence, yeme-içme yeri. Nikah salonunun hemen yanında olması da büyük bir avantaj, nikahtan çıkar çıkmaz yandaki eğlence mekanınıza giderek gönlünüzde düğününüzü yapabiliyorsunuz. Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda ve diğer özel gün kutlamaları için özel menüler düzenleyen mekanın, Küçükyalı sahilde olması da manzarası da hayli güzel.Aynı zamanda brunch hizmeti de veriyor

Adalara nazır denizin mavisi ile güneşin doğuşunu ve batışını en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Pinhan Restaurant’ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız.

Kongre Seminer Bayii Toplantıları organizasyonlarınızda,Ürün Tanıtımı ve Lansman Organizasyonlarınızda,Onur Gecesi ve Kuruluş Yıl dönümü Kutlamaları ve Organizasyonlarınızda,Gala Yemeği Organizasyonları ve Tıp Balosu Organizasyonlarınızda, Özel Yemekli Organizasyonlarınızda,Personel Kutlamaları Organizasyonlarınızda,Şirket İçi Eğitim Semineri organizasyonlarınızda,Piknik Organizasyonlarınızda,Mezuniyet ve Kep Töreni Organizasyonlarınızda,Konser Organizasyonlarızda,Basın Toplantılarınızda,Dernek Seçim Çalışmaları organizasyonlarınızda,Spor Klüpleri Konaklama organizasyonlarınızda,Kamp ve Spor Müsabakaları organizasyonlarınızda, ulusal & uluslararası kongreler,Bayii toplantısı organizasyonlarınızda,Vakıf ve dernek toplantılarınızda hizmetinizdeyiz.

Kurumsal organizasyonlarınız için en uygun hizmeti almak istiyorsanız Sizleri Mekanımıza bekliyoruz..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !