Point Hotel Barbaros

POİNT HOTEL BARBAROS

www.pointhotel.com

contact@pointhotel.com

Telefon:+90 212 337 30 00

Faks:+90 212 337 30 30

Adres:Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli / Istanbul - TURKEY             

 

               

 

 

Dünyanın yeni otel tema­sı olan “Art Tech” konseptine sahip, çağdaş sanat ve iç mimari ile en son teknolojik yenilikle­ri biraraya getiren Point Hotel Barbaros, ömür boyu sürecek birlikteliğinizin başlangıcı ola­cak rüyalarınızın düğününe ev sahipliği yapıyor.

Smokinler, döpiyesler, ışıltılı elbiseler ve müzik…

Görkemli anlarınızı ölümsüzleştirmek için her ayrıntıyı düşünen Point Ho­tel Barbaros’ta, 900 m² büyüklü­ğünde balo salonunun yanı sıra daha küçük davetli gruplarınız için farklı mekanlar da bulunu­yor.

Bu özel gecenizin menüsü ote­lin ödüllü Şefi Serdar Özkan ve ekibi tarafından hazırlanıyor.

Düğün menünüz için Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfağının seçkin örneklerinden sunulduğu 5 yıldızlı yemeklerden dilediğinizi seçebilir, yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek lezzette bir gece yaşayabilirsiniz.

Balo salonun yanısıra otelin 18. katında bulunan Roof Restoran’da da düğününüzü planlayabilir, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Kongre Seminer Bayii Toplantıları organizasyonlarınızda,Ürün Tanıtımı ve Lansman Organizasyonlarınızda,Onur Gecesi ve Kuruluş Yıl dönümü Kutlamaları ve Organizasyonlarınızda,Gala Yemeği Organizasyonları ve Tıp Balosu Organizasyonlarınızda, Özel Yemekli Organizasyonlarınızda,Personel Kutlamaları Organizasyonlarınızda,Şirket İçi Eğitim Semineri organizasyonlarınızda,Piknik Organizasyonlarınızda,Mezuniyet ve Kep Töreni Organizasyonlarınızda,Konser Organizasyonlarızda,Basın Toplantılarınızda,Dernek Seçim Çalışmaları organizasyonlarınızda,Spor Klüpleri Konaklama organizasyonlarınızda,Kamp ve Spor Müsabakaları organizasyonlarınızda, ulusal & uluslararası kongreler,Bayii toplantısı organizasyonlarınızda,Vakıf ve dernek toplantılarınızda hizmetinizdeyiz.

Kurumsal organizasyonlarınız için en uygun hizmeti almak istiyorsanız Sizleri Mekanımıza bekliyoruz..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !