Restaurantlar-İstanbul

  

Armada Hotel www.armadahotel.com.tr  Tel:02124554455 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Antik Hotel www.antikhotel.com Tel:02126385858 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Asitane Restaurant  www.asitanerestaurant.com Tel: 02126357997  İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Asmalımescit Balıkçısı www.asmalimescitbalikcisi.com  Tel:02122513939 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Aziyade www.atalartur.com Tel: 02124382200 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Bahar Country www.baharcountry.com Tel: 02122719060 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Bahçeşehir Sayfiye www.bahcesehirsayfiye.com Tel:02126699768 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Beltur Köskleri www.beltur.com.tr Tel: 02164446644 ISTANBUL ANADOLU YAKASI

 Beyaz Bahçe www.beyazbahce.com.tr Tel: 02164345131 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 Beyzade  www.beyzade.net Tel: 02122432225 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Binbirdirek Sarnıcı www.direk.com Tel:02125181001 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Bridge www.bridgerestaurant.com. Tel: 0216 391 95 85 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 Burç-Bümed www.bumed.org.tr  Tel:  02123595800 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

 Cavidan Hanim Çiftligi  www.cavidanhanimciftligi.com  Tel:02164141058 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Cemile Sultan Korusu www.cemilesultan.com Tel: 02163084943 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Club Adampol-Polonezköy  www.adampolotel.com Tel: 0216 432 31 54 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Club Torch www.clubtorch.com Tel: 02165451466 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Club Adampol-Alinda Otel www.adampol.com Tel: 02164323154 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Cousin Restaurant  www.cousinrestaurant.com Tel: 02164160599 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Cafemsi Cafe www.cafemsicafe.com Tel:05309646084

Çubuklu29 www.cubuklu29.com Tel: 02163222829  İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Çubuklu Hayal Kahvesi www.hayalkahvesi.com.tr Tel: 02164136880  İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Dahill www.dahillistanbul.com Tel:02122274928 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Damali www.damali.com.tr Tel: 02163133313 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Damalis www.damalis.net Tel: 02163106998 İSTANBUL ANADOLU YAKASI


Dalyan Kulüp  www.dalyanclub.com  Tel:  02163485841 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Del-Mare www.del-mare.com Tel: 02164225762 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Dilek Restaurant www.dilekrestaurant.com Tel: 02163255954 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Dilruba www.dilruba.com.tr Tel: 02164921500 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Doğa Tepe www.dogatepe.com.tr Tel: 02122574391 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Dolphin Balık www.dolphinbalik.com  Tel:02122428705 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Donjon www.donjon.com.tr Tel:02122872910 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

 

 Event Garden www.eventgarden.com.tr  Tel:02122711322 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Evimiz Osmanlı Mutfağı www.evimizosmanlimutfagi.com  Tel: 02122991628 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Fatih Çeşmesi www.fatihcesmesi.com Tel: 02123600935 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Fenerbahçe Faruk Ilgaz DivanTesisleri www.divan.com.tr Tel: 02165501907  İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Feriye - Ortaköy www.feriye.com Tel: 02122272216 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Feraye www.feraye.net  Tel:02124447472 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Fish Mekan www.fishmekan.net  Tel:02123585158 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Garibaldi www.garibaldi.com.tr Tel: 02122452522 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Garden Cafe Libadiye  www.libadiyegarden.com Tel: 02163391447 STANBUL ANADOLU YAKASI
 

Garden 74 www.garden74.com Tel:02122742045 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

 Garden Doga www.gardendoga.org Tel: 02125601664 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Gisbir -Deniz Yıldızı Restaurant. www.gisbir.com.tr Tel:02164460680 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Green House Garden Park www.greenhousegardenpark.org Tel:02164345533 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Gülistan Restaurant www.gulistanrest.com  Tel:02122621058 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Günay Restaurant www.gunayrestaurant.com Tel:02122303333 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Hacıdan Restauran tTel: 02122664176 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

İstanbul Vilayetler Evi www.vilayetlerevii.com Tel: 02122626990 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

İ.T.Ü Maçka Tes. www.mackahavuzbasi.com Tel:02122461007 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Kaburga Sofrası www.kaburgasofrasi.comTel: 02125327373 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Kafes Garden www.kafesgarden.com Tel: 02122873997 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Kasaba Restaurant www.kasabasizin.com Tel:02128831111 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Koza Restaurant www.kozarestaurant.com Tel: 02164419000 ISTANBUL ANADOLU YAKASI

Kozz www.kozzrestaurant.com  Tel:02163233313 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Lacivert www.lacivertrestaurant.com Tel:02164133753 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Leonardo Restaurant-Polonezköy www.leonardo.com.tr Tel:02164323082 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Liman Lokantası www.capacapa.com Tel: 02122923992 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Mabeyin www.mabeyin.com Tel:02164225580 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Marianın Bahçesi www.marianinbahcesi.com Tel:02165199819 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Maxigala www.maxigala.net Tel:02125111666 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Marianin Bahçesi www.marianinbahcesi.com Tel: 02165199819 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 Meyyali Restaurant www.meyyali.com.tr Tel: 02123233393  İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Mihrabat Korusu www.mihrabatkorusu.com Tel:02164258616 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Moda Melek www.modamelek.com Tel: 02164500386 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Moda Deniz Kulubu www.modadenizkulubu.org Tel: 02163469072 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Moda Teras www.modateras.com Tel:02163387040 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Mola Restaurant www.molarestaurant.com  Tel:02163194284 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Nagehan www.nagehan.com.tr  Tel:02163255953 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Nanna www.nannarestaurant.com Tel:02164171718 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Natura Park-Neşet Suyu www.nesetsuyu.com Tel:02122262475 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Naz Turkish Cousine  www.nazturk.com  Tel:02123261175 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Ozan Restaurant  www.ozanrestaurant.net Tel: 02123423593 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Papalina www.papalinarestaurant.com Tel: 02125601240 ,STANBUL AVRUPA YAKASI

Pamuk Spor www.pamukspor.com.tr Tel: 02163991190 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Park Mahall www.parkmahall.com Tel:02163280910 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Paysage Kalamış  www.paysagerestaurant.com  Tel:02164144957  İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Paysage Kavacık www.paysagerestaurant.com Tel:02163220077 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Pierre Loti Tesisleri www.atalartur.com Tel: 02124971313 ISTANBUL AVRUPA YAKASI


Pinhan www.pinhan.com.tr Tel: 02165186767 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Ponte www.ponterestaurant.com Tel:  02122455343 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

 Polonezköy Country Club www.piknikpark.comTel: 02164323055 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Poolside Restaurant www.poolside.com.tr Tel:02166771977 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Portaxe  www.portaxe.net  Tel:02122778233 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Portaxe www.LSbanquet.com Tel:02122778233 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Rakkas Cadde www.rakkas.com.tr   Tel: 02164784364 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Rakkas Nakkaştepe www.rakkas.com.tr  Tel: 02163105395 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 Romantika Café fenerbahçe www.turing.org.tr  Tel: 02163363828 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Sade Kahve www.sadekahve.com Tel:02126638800 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Sahan Vega www.sahan.com Tel: 02163153636  İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Sarnıç www.sarnicrestaurant.com Tel: 02125124291 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Sofram www.sofram.com.tr Tel: 02127316967 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Sophia Çengelköy www.sophiacengelkoy.com Tel: 02164612193 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Sultan Sarnıç www.sultansarnic.com Tel:02125210720 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Suada Club www.suadaclub.com.tr Tel:02122637300 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Turbulence Restaurant www.turbulencerestaurant.com Tel:02126634178 İSTANBUL AVRUPA YAKASI

 Tuzla Kaplicalari www.tuzlakaplicalari.comTel: 02163955386 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 Village Park Country-Polonezköy www.villagepark.com.tr Tel: 02164345931 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 Woody-Ville-Sile www.woody-ville.net Tel: 02167277010 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Yıldız Teknik Ünv.Sosyal Tes. www.ytumed.yildiz.edu.tr Tel:02122360069  İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Yusuf Pasa Konagi www.yusufpasakonagi.com Tel: 02124580001 ISTANBUL AVRUPA YAKASI

Zeki Çetin-Pınar Restaurant www.pinarrestaurant.com Tel: 02164410000 İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 

 


 

 

                             

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !